Ekspert ds. sprzedaży usług szkoleniowych

Miasto:
Olsztyn
Data dodania:
2019-06-03
Data zakończenia:
2019-07-03
Zakres obowiązków:

Obecnie dla naszego Klienta, firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, zajmującej się doradztwem biznesowym oraz obsługą procesów inwestycyjnych prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Eksperta ds. sprzedaży usług szkoleniowych.

Oferta pracy stałej

Miejsce pracy: Olsztyn

Jeżeli jesteś osobą komunikatywną, chcesz rozwijać swoje umiejętności interpersonalne, prowadzenie rozmów biznesowych nie jest Ci obce - to świetnie!

Wymagania:

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- praktyczna umiejętność obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office,
- dyspozycyjność,
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- dobra organizacji pracy,
- samodzielność w działaniu,
- czynne prawo jazdy kat.B. - warunek konieczny.

Oferujemy:

Pracodawca oferuje:

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, podpisanej bezpośrednio z Naszym kontahntem
atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00,

Nie zwlekaj! Aplikuj już dziś!

Więcej informacji pod numerem: 607 580 639

Zgodnie z obowiązującym prawem Toolip HR nie pobiera opłat od Kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV:
’Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie (81-735) przy ulicy ul. Władysława Łokietka 23a/37. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres : rodo(at)toolip.pl’
Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.
Toolip HR (c.8564)