Pracownik Magazynowy z UDT

Miasto:
Olsztyn
Data dodania:
2019-06-03
Data zakończenia:
2019-07-03
Zakres obowiązków:

Obowiązki:
- Przygotowywanie zamówień.
- Załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych.
- Przyjmowanie towaru do magazynu.

Wymagania:

- Warunkiem konicznym jest posiadanie uprawnień na wózki widłowe i zdany egzamin UDT.
- Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym.
! Mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.
- Odpowiedzialność, zaangażowanie.

Oferujemy:

- Możliwość zdobycia doświadczenia w jednej z największych firm transportowych na terenie Warmii.
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
- Zarobki na poziomie 2800-3100zł brutto miesięcznie.

Nie zwlekaj! Aplikuj już dziś!

Więcej informacji pod numerem: 607 580 639

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV poprzez formularz. Prosimy o dopisanie klauzuli:

’Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR sp. z.o.o z siedzibą w Warszawie (00-489) przy ulicy Wiejskiej 2 lokal 5.. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.’

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

Toolip HR (c. 8564)