Pracownik administracyjny

Miasto:
Olsztyn
Data dodania:
2019-06-03
Data zakończenia:
2019-07-03
Zakres obowiązków:

Zadania na stanowisku:

- kontakt z klientem krajowym i zagranicznym

- obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej

- obsługa urządzeń biurowych.

Wymagania:

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie techniczne
- znajomość języka angielskiego mile widziana
- dobra obsługa komputera
- znajomość pakietu office i exel
- umiejętność pracy w zespole
- dyspozycyjność (praca w systemie 4 brygadowym)
- prawo jazdy kat.B
- mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.

Oferujemy:

Oferujemy:

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- możliwość stałego rozwoju w strukturach firmy,

- stymulującą do działania i rozwoju atmosferę pracy.

Więcej informacji udzielamy pod numerem telefonu 607 580 639

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV poprzez formularz. Prosimy o dopisanie klauzuli:

’Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez TOOLIP HR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Warszawie (00-489) przy ulicy Wiejskiej 2/5. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.