Monter stolarki

Miasto:
Ełk
Data dodania:
2019-05-15
Data zakończenia:
2019-06-14
Zakres obowiązków:

Poszukujemy osób, których zadaniem będzie składanie okien oraz drzwi aluminiowych !

Wymagania:

Mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku, oraz umiejętność czytania rysunków technicznych :)

Oferujemy:

Oferujemy:

-Umowę o pracę,

-Pracę w godzinach 7-15 od poniedziałku do piątku

-Wynagrodzenie 2500 zł na rękę :)

Brzmi fajnie ?

Zadzwoń: 783-856-263 !

Toolip HR (c.8564)

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV.
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-489) przy ulicy ul. Wiejska 2/5. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres : rodo@toolip.pl"