Przedłużanie umów ze stałymi klientami od 2600zł

Miasto:
Wieliczka
Data dodania:
2019-05-20
Data zakończenia:
2019-06-19
Zakres obowiązków:

Szukamy nowego członka zespołu, który zajmie się przedłużaniem umów z OBECNYMI KLIENTAMI telewizji cyfrowej- jest to kontakt telefoniczny.

Z doświadczenia wiemy, że kontakty ze stałymi klientami są dużo łatwiejsze niż z nowymi. Nasi klienci znają już firmę z której dzwonisz, więc chętniej będą z Tobą rozmawiać. Kontakty telefoniczny to bardzo wygodna forma załatwiania wszelkich formalności- klienci nie muszą wychodzić z domu- co sprzyja ich zadowoleniu, a Tobie ułatwia współpracę.

Wymagania:

Nie wymagamy doświadczenia, oferujemy Ci pakiet szkoleń wstępnych, za który Ci zapłacimy.
Nie musisz o nic się bać- po szkoleniu wszystko stanie się dla Ciebie jasne.

Oferujemy:

Co możemy Ci zaoferować:
# stałą stawkę za każdą przepracowaną przez Ciebie godzinę 15 zł/h brutto przez pierwsze 90 godzin w miesiącu, a od 91 godziny stawka 21 zł/h brutto!
# elastyczny grafik- sam możesz zdecydować w jakich godzinach jesteś w stanie pracować (możliwość wyboru godzin pon- pt między 9:00 a 21:00 oraz wymagana jedna sobota 9:00- 18:00)
# przyjazne warunki pracy w nowoczesnym biurze wraz z przestrzenią do relaksu :)

oraz masę innych korzyści- sprawdź sam!!

Dołącz do najlepszych. Dołącz do NAS!

Osoby zainteresowane zachęcamy do wysłania swojego CV poprzez formularz aplikacyjny.
Toolip HR (c.8564)

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV.

’Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-489) przy ulicy ul. Wiejska 2/5. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres : rodo@toolip.pl’

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.