Obsługa infolinii- BEZ sprzedaży!

Miasto:
Sosnowiec
Data dodania:
2019-05-20
Data zakończenia:
2019-06-19
Zakres obowiązków:

Lubisz rozmawiać przez telefon? Jesteś cierpliwy i lubisz pomagać? Chcesz obsługiwać klientów największej sieci bankomatów oraz wpłatomatów w Polsce?

Dołącz do naszego zespołu poszukujemy - energicznych, nastawionych na cel oraz komunikatywnych osób do pracy jako: Konsultant infolinii przychodzącej.

Miejsce pracy: Wełnowiec

Zadania:

  • odbieranie połączeń przychodzących i udzielanie informacji użytkownikom bankomatów i wpłatomatów (na temat statusu transakcji i reklamacji, usług działania na bankomatach i wpłatomatach, a także ich najbliższej lokalizacji)
Wymagania:

Wymagania:

  • dobra dykcja
  • umiejętność swobodnej obsługi komputera
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1
Oferujemy:

Oferujemy:

  • elastyczny grafik- możliwość wyboru godzin, infolinia dostępna 24h/ 7, możliwość wyboru godzin, jedyne wymaganie to dyspozycyjność min. 30h/ tygodniowo oraz pełna dostępność na 2- tygodniowe szkolenie (w pełni płatne dla kandydata) w godzinach 9:00- 17:00
  • stałą stawkę podstawową wynoszącą 15,00zł/h brutto za zmiany dzienne i dla chętnych 15,70zł/h brutto za zmiany nocne, dodatkowo premie
  • w pełni płatne profesjonalne szkolenia wstępne
  • realne szanse na rozwój i awans zawodowy
  • najlepszą atmosferę w przyjaznym biurze
  • dodatkowe bonusy


Masz doświadczenie? Super! Nie masz? Nie ma problemu, nasz Zespół Trenerów pomoże Ci zdobyć wiedzę i umiejętności na szkoleniach.

Zgodnie z obowiązującym prawem Toolip HR nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Więcej informacji pod numerem: 603 200 587.

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-489) przy ulicy ul. Wiejska 2/5. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres : rodo@toolip.pl"

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.
Toolip HR (c.8564)