Manager zespołu - Koordynator ds. szkoleń

Miasto:
Olsztyn
Data dodania:
2019-05-20
Data zakończenia:
2019-06-19
Zakres obowiązków:

Zadania:

- koordynacja prac zespołu szkoleniowo-doradczego w zakresie sprzedaży dofinansowanych usług szkoleniowych i doradczych na terenie całej Polski,
- docieranie do mikro małych i średnich firm z różnych branż,
- reprezentowanie firmy podczas spotkań biznesowych,
- prowadzenie prezentacji i negocjowanie warunków współpracy,
- odpowiedzialność za wyniki zespołu.

Wymagania:

Wymagania:

- doświadczenie w pracy z Klientami oraz w sprzedaży,
- doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
- wykształcenie wyższe,
- biegła obsługa komputera, szczególnie pakietu MS Office,
- bardzo dobra znajomość portali społecznościowych,
- prawo jazdy kategorii B,
- umiejętności managerskie oraz sprzedażowe,
- umiejętność organizacji pracy, komunikatywność, samodzielność, kreatywność.

Oferujemy:

Pracodawca oferuje:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, podpisanej bezpośrednio z naszym Kontrahentem
- wynagrodzenie na poziomie 3500 - 4000zł netto podczas trwania okresu próbnego oraz system premiowy,
- pracę od poniedziałku do piątku,
- elastyczny czas pracy.

Nie zwlekaj! Aplikuj już dziś!

Więcej informacji pod numerem: 607 580 639

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV poprzez formularz. Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR sp. z.o.o z siedzibą w Warszawie (00-489) przy ulicy Wiejskiej 2 lokal 5.. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

Toolip HR (c. 8564)