Studencie ! Maturzysto ! Praca czeka - infolinia połączenia przychodzące

Miasto:
Białystok
Data dodania:
2019-05-22
Data zakończenia:
2019-06-21
Zakres obowiązków:

Szukasz pracy na wakacje ? A może chcesz sobie po prostu dorobić?
Dołącz do naszego zespołu i zacznij zarabiać !

Do twoich zadań będzie należało:
- Odbieranie połączeń przychodzących (Pomoc techniczna, informacje o ofertach, produktach, płatnościach, itp.)

Wymagania:

Od Kandydata oczekujemy:
- Dyspozycyjności min. 90H i 2 weekendy w miesiącu
- Dobrej dykcji
-Wysokiej kultury osobistej
-Staranności i energii w działaniu
-Sumienności

Oferujemy:

Oferujemy:
- Elastyczny grafik
- Szkolenia
- Systemy premiowe
- Pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Więcej informacji pod numerem 783-856-263

Zgodnie z obowiązującym prawem Toolip HR nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Toolip HR (c.8564)

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV.
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-489) przy ulicy ul. Wiejska 2/5. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres : rodo@toolip.pl"