Manager ds. Gastronomii

Miasto:
Nowa Cerkiew
Data dodania:
2019-05-22
Data zakończenia:
2019-06-21
Zakres obowiązków:

Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
MANAGER DS. GASTRONOMII
Oferta pracy stałej.

Lokalizacja: Gniew

Zadania:

  • zarządzanie podległym zespołem pracowników
  • efektywne planowanie pracy podległemu zespołowi
  • prowadzenie rekrutacji oraz szkoleń dla podległego zespołu
  • nadzór nad zakupami do działu gastronomii
  • optymalizacja kosztów zakupów
  • dbanie o wysoki standard usług oraz zadowolenie klientów
  • organizowanie wszelkiego rodzaju eventów
Wymagania:

Wymagania:

  • minimum 5- letnie doświadczenie w zarządzaniu gastronomią z kilkoma punktami równocześnie
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność kształtowania i utrzymywania bardzo dobrych relacji z gośćmi/klientami
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz podległego personelu
Oferujemy:

Co oferuje Pracodawca:

  • umowę o pracę lub inną preferowaną przez kandydata formę zatrudnienia
  • atrakcyjną stawkę podstawową, a także możliwość wypracowania wysokiej premii
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającym się zespole
Zgodnie z obowiązującym prawem Toolip HR nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Więcej informacji pod numerem: 603 200 587.

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-489) przy ulicy ul. Wiejska 2/5. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres : rodo@toolip.pl"

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.
Toolip HR (c.8564)