Operator wózka widłowego- nie wymagamy UDT

Miasto:
Żyrardów
Data dodania:
2019-05-22
Data zakończenia:
2019-06-21
Zakres obowiązków:

- praca w systemie 3 zmianowym

- załadunek i rozładunek aut za pomocą wózka widłowego

- transport towarów na magazynie

Wymagania:

- dyspozycyjność

- uprawnienia do obsługi wózków widłowych

- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową

- stabilną pracę

- wynagrodzenie podstawowe płatne zawsze na czas, do 10 każdego miesiąca,

- pracę w czystym, nowoczesnym i dobrze zorganizowanym magazynie,

- bezpieczeństwo i nowoczesne narzędzia pracy,

- możliwość wyrabiania nadgodzin

- pracę w systemie 3 zmianowym: 6-14, 14-22,22-6

- stawkę godzinową 19 zł brutto+ Dodatki

- szacunek do pracownika i jego efektywnej pracy,

APT Toolip (c.8564)

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV poprzez formularz lub kontakt telefoniczny 663 -801-470

Powyższa oferta jest ofertą pracy stałej.

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie (81-735) przy ulicy ul. Władysława Łokietka 23a/37. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: rodo(at)toolip.pl"

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.