Własne pieniądze i nowe doświadczenia - obsługa klienta

Miasto:
Białystok
Data dodania:
2019-06-25
Data zakończenia:
2019-07-25
Zakres obowiązków:

Dołącz do naszego zespołu i zacznij z nami zarabiać !

Wymagania:

Nasze wymagania:
-Brak lęku przed rozmową z klientem
-Dobra dykcja

-Poczucie humoru 😛

-Pełnoletność !

Oferujemy:

Co dostajesz w zamian:
-Wynagrodzenie bazowe 14,70 brutto/h + premie
-profesjonalne szkolenia
-DUŻE możliwości rozwoju

Czekamy właśnie na Ciebie! Wyślij swoje CV już dziś!

Toolip (c.8564)

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV poprzez formularz lub kontakt telefoniczny pod numerem 783856263

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV:

’Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-489) przy ulicy ul. Wiejskiej 2/5. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: rodo@toolip.pl’