Praca dla MATURZYSTÓW/STUDENTÓW - idealna na start

Miasto:
Kraków
Data dodania:
2019-06-26
Data zakończenia:
2019-07-26
Zakres obowiązków:

Jeżeli jesteś otwarty na ludzi i z łatwością nawiązujesz relacje z innymi?
Chętnie podejmujesz nowe wyzwania?
A powierzone zadania traktujesz poważnie?
Nie ma na co czekać, aplikuj! Chętnie popracujemy z Tobą.

Wymagania:

Wymagania:

- dyspozycyjność min. 100 h/msc

- dobra dykcja

- dobra obsługa komputera

- komunikatywność

Oferujemy:

Wachlarz korzyści jest imponujący:
# świetne zarobki - atrakcyjny, a zarazem konkurencyjny system wynagrodzeń oraz motywowania Naszych współpracowników!
# stała stawka za każdą przepracowaną godzinę, a także konkursy premiowe!
# regularna wypłata zawsze na czas na Twoim koncie!
# rozwój osobisty - wspieranie kompetencji, inwestujemy w Wasze kwalifikacje!
# szkolenia i warsztaty - zawsze profesjonalnie od A do Z!
# elastyczny grafik - u Nas możesz łączyć pracę ze studiami, a także swoimi zainteresowaniami (najciekawsze pasje doceniamy!)
# możliwość budowania zgranego zespołu od samego początku!
# awans w strukturach? To możliwe!
# dodatkowo karta rabatowa na różne usługi!

Zgodnie z obowiązującym prawem Toolip HR nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Kontakt: 723404011

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-489), ul. Wiejska 2/5. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres : rodo@toolip.pl
Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

Toolip HR (c.8564)