Studiujesz/uczysz się, chcesz zarobić na wakacje? To praca dla Ciebie!

Miasto:
Kraków
Data dodania:
2019-06-05
Data zakończenia:
2019-07-05
Zakres obowiązków:

Twoim obowiązkiem będzie kontakt telefoniczny z obecnymi klientami firmy w celu przedłużenia istniejącej umowy. Bez problemu połączysz pracę w naszej firmie ze swoimi zajęciami, ponieważ sam ustalasz godziny swojej pracy!

Szukasz pracy tylko na okres wakacyjny? Dla nas to nie problem! :)

Wymagania:

Wymagamy:

- statusu studenta/ucznia
- płynnej wymowy w języku polskim
- uśmiechu i pozytywnego nastawienia
- zaangażowania i motywacji do pracy

Oferujemy:

Oferujemy:

- elastyczny grafik, sam decydujesz ile i kiedy pracujesz
- szkolenia, za które Ci zapłacimy!
- stawkę gwarantowaną 14,70 zł/h brutto + PREMIE od wyników
- pełne wsparcie Koordynatorów
- miłą atmosferę
- zgrany zespół

Zgodnie z obowiązującym prawem Toolip HR nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-489), ul. Wiejska 2/5. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres : rodo@toolip.pl
Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

Toolip HR (c.8564)