Zdobądź PIERWSZE doświadczenie u najlepszych i zarabiaj !

Miasto:
Białystok
Data dodania:
2019-06-05
Data zakończenia:
2019-07-05
Zakres obowiązków:

Co będziesz robić?

Rozmawiać przez telefon - informować o nowych promocjach, pomagać- zarabiać!

Wymagania:

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA !

Szukamy osoby, która łatwo przyswaja wiedzę i jest otwarta na kontakty z klientami

Oferujemy:

Oferujemy:

# 14,70 zł brutto za każdą godzinę - bez względu na ilość przepracowanych godzin
# połączysz pracę z innymi zajęciami- grafik układasz z managerem
# starasz się, to masz wyniki - a za to prowizje, premie, nagrody w konkursach
# naprawdę porządna atmosfera, bez korpo-zasad, z młodymi, ciekawymi ludźmi - jak Ty !

Więcej informacji pod numerem tel: 783856263

Zgodnie z obowiązującym prawem Toolip HR nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
Toolip HR (c. 8564)

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV.
’Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-489) przy ulicy ul. Wiejska 2/5. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres : rodo@toolip.pl’