Magazynier- umowa o pracę! Psary k/ Będzina

Miasto:
Siewierz
Data dodania:
2019-07-09
Data zakończenia:
2019-08-08
Zakres obowiązków:

Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Operator Wózka Widłowego
Oferta pracy stałej.
Lokalizacja: Psary

Zadania:

  • przyjmowanie oraz wydawanie towaru
    obsługa wózków widłowych (możliwość przyuczenia) oraz skanera
  • kompletacja zamówień
  • kontrola jakościowa przygotowanego towaru
Wymagania:

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe
    zaangażowanie i dokładność w działaniu
    bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT lub inne)
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:

Pracodawca oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin (system pracy 3-zmianowy pon-pt)
  • atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 2600zł brutto na okresie próbnym, później 2800zł brutto- dla osób posiadających duże doświadczenie możliwość negocjacji wyższej stawki
  • możliwość wypracowania atrakcyjnej premii wydajnościowej (średnio 600 zł brutto), a także premie za brak absencji w miesiącu- 250 zł brutto
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych np. prywatna, darmowa opieka medyczna, paczki dla dzieci, bony na zakupy spożywcze, a także inne dofinansowania
  • możliwość rozwoju- szeroka baza szkoleń wewnętrznych, realne perspektywy awansu

Zgodnie z obowiązującym prawem Toolip HR nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Więcej informacji pod numerem: 603 200 587.

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV:
’Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-489) przy ulicy ul. Wiejska 2/5. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres : rodo@toolip.pl’

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.