Szukasz pierwszej pracy ? Nie wymagamy doświadczenia ! :)

Miasto:
Białystok
Data dodania:
2019-07-10
Data zakończenia:
2019-08-09
Zakres obowiązków:

Zadania:
- telefoniczny kontakt z klientami największej sieci komórkowej w Polsce
- odpowiedni dobór ofert
- udzielanie informacji klientom
- dbałość o jakość oraz odpowiedni poziom obsługi klienta

Wymagania:

Wymagania:
- pozytywne nastawienie
- chęć do pracy
- zaangażowanie i kreatywność
- komunikatywność

- pełnoletność

Oferujemy:

Oferujemy:
- stałą stawkę podstawową 14,70h/brutto + PREMIE
- świetną atmosferę w zespole młodych osób
- możliwość rozwoju
- profesjonalne szkolenia

Osoby zainteresowane zachęcamy do wysłania swojego CV poprzez formularz aplikacyjny. Więcej informacji udzielę telefonicznie: 783-856-263
Toolip HR (c.8564)

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV.
’Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-489) przy ulicy ul. Wiejskiej 2/5. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres : rodo@toolip.pl’