Hakowy, pomocnik magazyniera !

Miasto:
Olsztyn
Data dodania:
2019-07-11
Data zakończenia:
2019-08-10
Zakres obowiązków:

Poszukujemy odpowiedzialnej, sumienniej i chętnej osoby do pracy na stanowisku:
Hakowy , pomocnik magazyniera !

Zadania na stanowisku:
-Praca pod żurawiem wieżowym, na otwartej przestrzeni,
-Obsługa placu magazynowego - rozładunki, załadunki,
-Przygotowanie materiału do produkcji przez maszyny

Wymagania:

Wymagania:
-Punktualność,
-Sumienność,
-Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE NA STANOWISKU MAGAZYNIERA !

Oferujemy:

Oferujemy:
-Umowę o pracę
-12 zł na rękę na godzinę
- Pracę od zaraz !

Więcej informacji pod numerem telefonu: 783-856-263 (pon- pt 8:00- 16:00).

Prosimy o dopisanie klauzuli:

’Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Warszawie (00-489) przy ulicy Wiejskiej 2/5. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.’
Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji.
W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

Toolip (c.8564)