specjalista ds. sprzedaży

Miasto:
Gdynia
Data dodania:
2019-07-11
Data zakończenia:
2019-08-10
Zakres obowiązków:

Realizacja sprzedaży zgodnie z założonym planem
Pozyskiwanie nowych Klientów w zakresie kompleksowych usług proponowanych przez firmę, w szczególności: usług transportu krajowego i międzynarodowego, zarówno drobnicowego, jak i całopojazdowego
Utrzymanie profejsonalnych relacji z Klientem
Proponowanie nowych rozwiązań logistycznych dostosowanych do potrzeb i wymagań Klientów
Przygotowanie kalkulacji i ofert dla Klientów

Wymagania:

Doświadczenie na samodzielnym stanowisku zwiazanym z pozyskiwaniem Klientów w branży TSL - warunek konieczny
Specjalistyczna wiedza z zakresu usług transportowych
Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz prezentacyjne
Prawo jazdy kat. B
Bardzo dobra umiejętność posługiwania się pakietem MS Office

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Atrakcyjny system premiowy
Pracę w młodym i dynamicznym zespole
Szereg benefitów (samochód służbowy, prywatna opieka zdrowotna, grupowe ubezpieczenie na życie i wiele innych)