Mechanik Chłodniarz / Elektryk GDAŃSK GDYNIA

Miasto:
Gdańsk
Data dodania:
2019-07-12
Data zakończenia:
2019-08-11
Zakres obowiązków:

-Nadzór nad eksploatacją układarek kontenerowych.
-Utrzymanie ruchu układarek.
-Zapewnienie terminowego i prawidłowego wykonania przeglądów.
-Zlecanie napraw firmom zewnętrznym.
-Przyjęcie (kontrola) prawidłowości i kompletności wykonanych napraw.
-Współpraca z firmami wykonującymi naprawy.
-Kontrola kosztów części i usług tych firm.
-Testowanie i wybór kupowanych maszyn.

Wymagania:

-Wiedza na temat silników spalinowych, przekładni i układów hydraulicznych
-Wiedza na temat układów elektrycznych maszyn przeładunkowych.
Doświadczenie
Jako:
- mechanik, lub
- mechanik gwarancyjny
- kierownik zespołu utrzymania ruchu
w:
- firmie usługowej, lub
- firmie logistycznej / transportowej
- warsztacie naprawczym
- firmie sprzedającej sprzęt przeładunkowy,
- firmie budowlanej Jako elektryk warsztacie naprawy ciężarówek lub maszyn budowlanych / przeładunkowych.

Oferujemy:

- umowa o prace (po okresie próbnym)
-40 godzin tygodniowo + dojazd na awarie.
-Wynagrodzenie netto 3000 - 6000
-Nadgodziny, dodatki za dyżury i wyjazdy serwisowe,
-Premie kwartalne do 100% pensji i /lub premie zadaniowe.
-Auto serwisowe, komputer, komórka, odpowiednie narzędzia.