Piekarz- umowa o pracę- OD ZARAZ

Miasto:
Brzesko
Data dodania:
2019-06-28
Data zakończenia:
2019-07-28
Zakres obowiązków:

Zadania:

  • produkcja pieczywa tradycyjnego (chleb, bułki)
  • racjonalne gospodarowanie towarami
  • dbałość o najwyższą jakość produktów
  • dbałość o czystość i higienę miejsca pracy
  • współpraca z zespołem
Wymagania:

Wymagania:

  • minimum zawodowe, mile widziane w zawodzie piekarz
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w zawodzie piekarz, obsługa pieca piekarniczego
  • dobra organizacja pracy
  • samodzielność
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie zawsze na czas - podstawa 3000
  • pracę w pełnym wymiarze godzin
  • premie, nagrody
  • fundusz świadczeń socjalnych
  • dofinansowanie do wakacji dla dzieci
  • pozyczki pracownicze
  • paczki dla dzieci
  • wycieczki zagraniczne

Zapewniamy zatrudnienie OD ZARAZ!
Toolip HR (c.8564)

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV wraz z klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przezToolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-489) przy ulicy ul. Wiejskiej 2/5. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: rodo@toolip.pl

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.