Mechanik Chłodniarz / Elektryk GDAŃSK GDYNIA

Miasto:
Gdańsk
Data dodania:
2019-07-01
Data zakończenia:
2019-07-31
Zakres obowiązków:

-Przeglądy i naprawa układów chłodniczych w kontenerach
-Przeglądy i naprawa układów elektrycznych w kontenerach
-Dyżury serwisowe - wyjazdy do napraw kontenerów poza depot.

Wymagania:

- Sumienność i solidność przy realizacji zleconych zadań.
- Dokładność i staranność wykonywanej pracy.
- Realizacja zadań w określonym czasie.
- Umiejętność zarówno w pracy zespołowej, jak i na stanowisku jednoosobowym.

Oferujemy:

-umowę o pracę po okresie próbnym
-pełen wymiar czasu pracy-8 godzin dziennie od Poniedziałku do Piątku. Możliwa praca w sobotę, jako nadgodziny.
-Wynagrodzenie netto 2500 - 4000 PLN
-Nadgodziny, premie, dodatki za dyżury i wyjazdy serwisowe.
Narzędzia pracy Komplet wyposażenia warsztatu chłodniczego kontenerów na depocie, w tym np. mierniki elektryczne, butle gazów technicznych, pompy, wagi, palniki do lutowania twardego, podstawowe narzędzia ślusarskie, itp.