Proste prace na magazynie dla każdego! Na wakacje lub na stałe!!

Miasto:
Ożarów
Data dodania:
2019-07-03
Data zakończenia:
2019-08-02
Zakres obowiązków:

Poszukujemy osób na stanowisko pracownik magazynu- kompletowanie zamówień dla aptek

Miejsce pracy: Mory pod Warszawą (wyjazd z Warszawy ul. Połczyńską)

Oferujemy:

  • umowę cywilno-prawną
  • stawkę godzinową między 17 a 22 zł/h
  • współpracę w systemie 3 zmianowym
  • przyjazną atmosferę
Wymagania:

Oczekujemy:

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym
  • książeczki sanepidowskiej,
  • chęci do pracy
Oferujemy:

  • kompletacja zamówień- praca ze skanerem
  • pakowanie towaru oraz prawidłowe zabezpieczenie towaru przed uszkodzeniami podczas transportu
  • sprawdzanie dat ważności

APT Toolip (c.8564)

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV poprzez formularz lub kontakt telefoniczny pod numerem 605293240

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV:

’Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-489) przy ulicy ul. Wiejska 2/5. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: rodo@toolip.pl’