Studencie!- elastyczny grafik- kasjer/sprzedawca

Miasto:
Kraków
Data dodania:
2019-07-04
Data zakończenia:
2019-08-03
Zakres obowiązków:

Nie masz pracy lub masz dużo wolnego czasu w trakcie nauki - przydałyby się pieniądze - zapraszamy. Poszukujemy kasjerów/ sprzedawców.

Wymagania:

Oferujemy szkolenie z zakresu obsługi kasy fiskalnej i terminala płatniczego. Wymagamy pełnoletności i posiadania książeczki sanitarno - epidemiologicznej wraz z orzeczeniem do celów sanitarno-epidemilogicznych.

Oferujemy:

Grafik elastyczny dopasowany do potrzeb - wynagrodzenie wypłacane na czas.
Nie czekaj - aplikuj!!!!

Zgodnie z obowiązującym prawem Toolip HR nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.


W razie pytań prosimy o telefon: 607 580 027

Toolip HR (c.8564)

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV wraz z klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-489) przy ulicy ul. Wiejskiej 2/5. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: rodo@toolip.pl

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.