Batowice- poszukiwany pracownik sklepu, różne stanowiska, UMOWA O PRACĘ!

Miasto:
Batowice
Data dodania:
2019-07-04
Data zakończenia:
2019-08-03
Zakres obowiązków:

Sklep spożywczy na terenie Batowic zatrudni osoby na następujących stanowiskach:

-kasjer/sprzedawca
-ekspedient działu mięso wędliny

Wymagania:

Zakres obowiązków (kasjer):
- obsługa kasy fiskalnej
- dbanie o porządek na sali sprzedaży
- obsługa urządzeń (kasa fiskalna, terminal, waga)

Do obowiązków osoby zatrudnionej na dziale TRADYCJA należeć będzie obsługa stoiska z wędlinami (w tym obsługa krajalnic) oraz obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy.

Wymagania:
- ważne badania sanepidowskie
-dobra organizacja pracy własnej
-zaangażowanie w wykonywaną pracę
-odpowiedzialność za powierzone obowiązki
-rzetelność i skrupulatność
-umiejętność pracy w grupie

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie
-umowę o pracę (pełen etat, 3/4 etatu, bądź 1/2 etatu)
-podstawę wynagrodzenia 2400 brutto + premie + (dodatkowo soboty płatne 50%, niedziele 100%)
-system dwuzmianowy (w godzinach 6:30-21:30)
-przeszkolenie na zajmowanym stanowisku
-miłą atmosferę

Zgodnie z obowiązującym prawem Toolip HR nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 607 580 027 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00)

Toolip HR (c.8564)

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV wraz z klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-489) przy ulicy ul. Wiejskiej 2/5. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: rodo@toolip.pl

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.