Praca dla Szwaczki- jedna zmiana/ pon- pt

Miasto:
Pabianice
Data dodania:
2019-07-05
Data zakończenia:
2019-08-04
Zakres obowiązków:

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
SZWACZKA

OFERTA PRACY STAŁEJ
Lokalizacja:
Łódź (śródmieście)

Opis stanowiska:

  • Zszywanie i obróbka wykończeniowa konfekcji damskiej wierzchniej
  • Sprawdzanie jakości produktów
  • Dbałość o porządek na zajmowanym stanowisku
Wymagania:

Wymagania:

  • Umiejętność szycia na maszynach typu overlock lub stębnówka
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Zdolności manualne
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Sumienność
  • Dokładność, precyzyjność
  • Zaangażowanie
  • Rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków
Oferujemy:

Co oferuje Pracodawca:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z Naszym kontrahentem
  • Stawka podstawowa+ system premiowy
  • System jednozmianowy 7:00- 15:00 poniedziałek- piątek

Zgodnie z obowiązującym prawem Toolip HR nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Więcej informacji pod numerem: 603 200 587.

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV:’Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-489) przy ulicy ul. Wiejska 2/5. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres : rodo@toolip.pl’

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.
Toolip HR (c.8564)