Kompletowanie zamówień- dobra stawka

Miasto:
Warszawa
Data dodania:
2019-07-05
Data zakończenia:
2019-08-04
Zakres obowiązków:

Chciałbyś dołączyć do nas ale boisz się że nie masz doświadczenia?

Nic nie szkodzi! Wszystkiego Cię nauczymy !

Jedyne co jest Ci potrzebne to chęci i książeczka sanepidowska.

Wymagania:

W ramach współpracy możemy Ci zaoferować fajne warunki pracy takie jak:

  • Stawka w wysokości 17-22 zł/h
  • Grafik który uwzględnia Twoje preferencje godzin pracy
  • Dużą swobodę godzin (możesz wybrać czy chcesz same noce a może kilka dni w tygodniu)
Oferujemy:

Jeżeli chodzi o zadania są proste ,trzeba po prostu wkładać leki zgodnie z zamówieniem oraz....tylko tyle

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą aplikuj lub skontaktuj się z nami pod numerem 605293240.

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV:

’Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-489) przy ulicy ul. Wiejskiej 2/5. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres : rodo@toolip.pl’

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.
Toolip HR (c.8564)